Nawigacja

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Borysa w Witkowie
    ul.Poznańska 47
    62-230 WITKOWO
  • (+48) 61-477-82-50


  • Mistrzowie Liczby Pi

    W ramach obchodów w naszej szkole Dni Matematyki 15 marca uczniowie klas ósmych wzięli udział w konkursie na zapamiętywanie najdłuższego rozwinięcia liczby Pi. Uczestnicy naszego konkursu otrzymali tylko 5 minut, aby zapamiętać jak najwięcej cyfr z tego rozszerzenia. Poradzili sobie wspaniale, a zmagania dostarczyły wielu emocji.

  • Nasi uczniowie wśród najlepszych w powiecie

    Uczniowie naszej szkoły często prezentują swoje umiejętności muzyczno - wokalne na różnych scenach i osiągają liczne sukcesy. Tym razem połączyli zdolności artystyczne z umiejętnościami językowymi i reprezentowali naszą szkołę podczas VIII Festiwalu Piosenki Niemieckiej „Singen macht Spaβ”, zorganizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie.

    Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowała się młodzież z Gniezna, Kłecka, Szczytnik Duchownych oraz czworo naszych uczniów: Julia Jóźwiak, Angelika Kaźmierczak, Dawid Gaziński i Mikołaj Kokott.

  • „Ratujemy i Uczymy Ratować"

    „Ratujemy i Uczymy Ratować"

    12 marca nauczyciele z naszej szkoły p. Alicja Bogielczyk i p. Natalia Biesek uczestniczyły w szkoleniu organizowanym przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz uzyskały certyfikat potwierdzający umiejętności podstawowych czynności ratujących życie oraz uprawniający do przeprowadzania zajęć z zakresu pierwszej pomocy. Celem programu jest nauka uczniów elementarnych zasad udzielania pierwszej pomocy oraz kształtowania w dzieciach umiejętności prawidłowego zachowania się, kiedy ktoś obok potrzebuje pomocy.  

    Zajęcia dla uczniów klas I-III prowadzone będą przy użyciu materiałów edukacyjnych przekazanych nam przez Fundację WOŚP. Dzieci będą mogły zdobywać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności na profesjonalnych fantomach, które otrzymaliśmy od organizatorów.(NB)

    Zapraszamy do galerii „Ratujemy i Uczymy Ratować".

  • Piątoklasiści na lekcji w kinie

    Piątoklasiści na lekcji w kinie

    Tradycyjnie w Dzień Kobiet wraz z nauczycielami wyjechaliśmy do KINEPOLIS w Poznaniu. Uczestniczyliśmy tu w nietypowej lekcji języka polskiego „Film animowany od ołówka do programu komputerowego i animacji 3D”, zorganizowanej w ramach cyklu „Lekcja w kinie”. Wraz z prowadzącą odkrywaliśmy tajniki sztuki filmowej. Zdobyliśmy wiedzę o sposobach uruchamiania obrazów na przestrzeni wieków – od animacji rysunkowej, poprzez lalkową i plastelinową po komputerową.

    Poznaliśmy etapy powstawania filmów w wytwórniach filmów animowanych za czasów naszych dziadków, rodziców oraz współczesnych. Dowiedzieliśmy się, jak powstają dźwięki (otwierania szafy, padającego deszczu czy rozbijanej szyby), stroje, włosy czy w końcu scenografia całego filmu. Podczas lekcji spotkaliśmy się również z bohaterami naszych ulubionych filmów. Rozpoznaliśmy wszystkich, których prelegentka pokazała podczas prezentacji multimedialnej. 

    Następnie obejrzeliśmy film familijny „O psie, który wrócił do domu”, będący ekranizacją światowego bestsellera autorstwa W. Bruce'a Camerona. Tę przepiękną, pełną niezwykłych przygód opowieść o psie Belli, która wywieziona z rodzinnych stron, pokonała 400 mil, by wrócić do swojego ukochanego pana, wszyscy oglądaliśmy z zapartym tchem. Jej przeżycia i perypetie wywoływały uśmiech na naszych twarzach ale równie często pojawiało się wzruszenie, a nawet łzy. 

    Wróciliśmy do naszych domów z przekonaniem, że dzień był wyjątkowo udany. (TSz)

    Zapraszamy do galerii Piątoklasiści na lekcji w kinie.

  • Z okazji Dnia Kobiet

    Z okazji Dnia Kobiet

    Marzec pięknie się wystroił,
    W kole między dziećmi stoi
    I gromadkę uśmiechniętą
    Pyta: jakie dzisiaj święto?...
    A ty zapamiętaj sobie
    - dzisiaj właśnie jest Dzień Kobiet!

    Z okazji Dnia Kobiet wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń , zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechu oraz wiele radości życiowej!

    Życzy Samorząd Uczniowski.

    Zapraszamy do galerii Z okazji Dnia Kobiet.

  • Klasy pierwsze w Mikroskali w Koninie

    Klasy pierwsze w Mikroskali w Koninie

    Dnia 5 marca uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami oraz opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Mikroskali w Koninie. Na nasze dzieci w Centrum Edukacji czekało mnóstwo atrakcji. Zwiedzanie rozpoczęli od oglądania ok. 50 różnych makiet o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. To właśnie dzieci mogły zadecydować czy jakiś element makiety poruszy się, zagra, czy też zaświeci. Ogromne wrażenie wywarło na nich kulkowe tsunami z dziesięcioma tysiącami szklanych kulek uruchamianych i sterowanych przez dzieci.

    Kolejnym etapem wycieczki były warsztaty, na których samodzielnie budowaliśmy z klocków pieski oraz wycinaliśmy ze styropianu różne kształty, które zabraliśmy na pamiątkę. Sporo czasu spędziliśmy w sali zabaw i gier. Każda grupa udała się także do sali kinowej, gdzie emocjonujący seans filmowy zapewniło kino 6D. Poruszające się fotele, tryskająca woda i powiew wiatru, to efekty, które mogliśmy poczuć na własnej skórze. Niektórzy mieli przerażenie wypisane na twarzy. Nasz pobyt w Centrum Edukacji zakończyliśmy w dyskotekowych rytmach, kolorowych światłach i bańkach mydlanych. Był to dla nas niesamowity czas.(NB)

    Zapraszamy do galerii Klasy pierwsze w Mikroskali w Koninie.

  • Zapraszamy na Drzwi Otwarte

    Zapraszamy na Drzwi Otwarte

    Uczniowie, Nauczyciele i Dyrekcja naszej szkoły zapraszają 16 marca 2019 roku w godzinach 11:00-13:00 przyszłych uczniów klas 1-7 na Drzwi Otwarte pod nazwą "Tradycja i Nowoczesność"

    W programie: 

    • podchody szkolne pt. „Niesamowita podróż…”, 
    • zabawy plastyczne, 
    • zabawy ruchowo – rytmiczne, 
    • indywidualne rozmowy z nauczycielami i specjalistami, 
    • i wiele innych atrakcji! 

    Zapraszamy!

    Oficjalny plakat imprezy: Drzwi_Otwarte_-_16_marca_2019_roku.pdf

  • "Cała Polska czyta dzieciom" - czytamy i my...

    "Cała Polska czyta dzieciom" - czytamy i my...

    Grupa uczniów, wolontariuszy z naszej szkoły 4 marca odwiedziła dzieci z Przedszkola Bajka przy ul.Jasnej, gdzie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom" czytała swoim młodszym kolegom bajki i opowiadania. 

    Przedszkolaki słuchały czytanek w ogromnym skupieniem i z wielkim zaciekawieniem. A nasza młodzież została bardzo ciepło przyjęta przez każdą z grup. I chętnie zapraszana na kolejną akcje czytania. (NB)

    Zapraszamy do galerii "Cała Polska czyta dzieciom" - czytamy i my.

  • Wielkanocna akcja charytatywna MOTO-ZAJĄCE 2019

    Wielkanocna akcja charytatywna MOTO-ZAJĄCE 2019

    W naszej szkole 4 marca została przeprowadzona wielkanocna akcja charytatywna (zbiórka pieniędzy) na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Trzemesznie. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup podarunków, które dostarczą motocykliści w ramach akcji MOTO - ZAJĄCE 2019

    Dziękujemy wszystkim osobom o dobrym sercu za włączenie się do naszej akcji. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać 426,76 zł (czterysta dwadzieścia sześć złoty i siedemdziesiąt sześć groszy). Jeszcze raz bardzo dziękujemy.(NB)

    Zapraszamy do galerii Akcja charytatywna MOTO-ZAJĄCE 2019.

  • Bal karnawałowy klas pierwszych i drugich

    Bal karnawałowy klas pierwszych i drugich

    1 marca odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, misiów, piratów, policjantów, strażaków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Niektórzy dzięki swoim przebraniom byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. 

    Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w wielu różnych zabawach oraz tańcach: Kaczuchy, Krasnoludek, Chocolate, tańce Wygibańce czy taniec z kapeluszem. Na sali podczas pląsów robiło się bardzo kolorowo, wszyscy znakomicie się bawili a uśmiech nie znikał im z twarzy.

    Choć wspaniale się bawiliśmy i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upływał szybko. Czekamy na przyszły rok i kolejny bal karnawałowy.

    Zapraszamy do galerii Bal karnawałowy klas pierwszych i drugich.

  • Czujemy się jak ryby w wodzie

    Od 18 lutego uczniowie klas pierwszych i drugich realizują kolejną turę zajęć w ramach projektu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać", którego organizatorem jest Wielkopolskie Zrzeszenie LZS a Partnerem Gmina i Miasto Witkowo.

  • W Walentynki zakochaj się w książce

    W Walentynki zakochaj się w książce

    Walentynki, to jak wszystkim wiadomo Święto Miłości. I to do miłości właśnie, a dokładniej mówiąc "Miłości do książek" zachęcał w tym roku wystrój szkolnych korytarzy.  Na drzwiach sal lekcyjnych oraz gazetkach pojawiły się opisy nowości książkowych, które zakupiono ostatnio do biblioteki szkolnej. Jest w czym wybierać i jesteśmy przekonani, że znajdziecie coś dla siebie. Zapraszamy!

    Zapraszamy do galerii W Walentynki zakochaj się w książce.

  • Wycieczka do kina Helios

    Wycieczka do kina Helios

    11 lutego 2019 r. uczniowie klas pierwszych i drugich wraz z opiekunami udali się do kina Helios w Gnieźnie na film pt. "O psie, który wrócił do domu". Film powstał na podstawie jednej z bestsellerowych książek W. Bruce'a Camerona, najsłynniejszego pisarza snującego opowieści o zwierzętach. 

    Przez 96 minut uczniowie z zaciekawieniem oglądali poruszającą historię Belli, psa, który pokonał 400 mil (ok. 644 km), by odnaleźć swego ukochanego właściciela. Podróż odważnego czworonoga to mnóstwo niezwykłych przygód: spotkanie z lwiątkiem, bezdomnym weteranem oraz wiele pułapek losu, które zaprowadziły bohaterkę do domu. Bella pokazała jaką bezwarunkową
    miłością może obdarzyć człowieka zwierzę. 

    Ta ciepła opowieść bardzo podobała się uczniom, dostarczyła niesamowitych przeżyć i wielu wzruszeń.

    Zapraszamy do galerii Wycieczka do kina Helios.

  • Lekcja profilaktyki

    Lekcja profilaktyki

    Dnia 5 lutego 2019r. w naszej szkole odbyła się kolejna lekcja profilaktyki dla klas 8 SP oraz klas III gimazjum. Celem spotkania było budowanie świadomości zagrożenia, jakie niesie ze sobą spożywanie alkoholu przez dzieci i młodzież. Każdy uczestnik spotkania otrzymał komiks pt." KAC", który jest mocnym bodźcem ostrzegawczym o uzależnieniu alkoholowym i jego skutkach.

    W spotkaniu z młodzieżą uczestniczyli pan Marek Biadasz - radny Rady Miejskiej w Witkowie, pan Mariusz Gielewski - funkcjonariusz KPP w Gnieźnie, pani Sona Ishkhanyan - pracownik redakcji Głosu Wielkopolskiego, pan Marian Łukowski - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie oraz nauczyciele tutejszej placówki.

    Akcja Stop Alkoholizmowi odbyła się dzięki wsparciu p. Mariana Gdzińskiego - Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo.

    Zapraszamy do galerii Lekcja profilaktyki.

  • Ach! Co to był za bal...

    Ach! Co to był za bal...

    W piątek 1 lutego br. uczniowie klas 8 szkoły podstawowej i III gimnazjum bawili się na wspólnym balu w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka. Niesamowitą imprezę przygotowali dla nich rodzice, którzy zadbali o najmniejszy szczegół wydarzenia. Wspomogli ich sponsorzy: państwo Majorczykowie, państwo Biela, państwo Walczakowie oraz DJ-pan Majewski. Przy przygotowaniu potraw rodzicom pomagał - Kacper Szymański, uczeń Technikum Gastronomicznego. Bal zaszczycili swoją obecnością radni: pan Marek Wiatrowski i pan Marian Walczak

    Ten niesamowity piątkowy wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci!

    Zapraszamy do galerii Ach! Co to był za bal....

  • Podsumowanie I semestru

    Podsumowanie I semestru

    W pierwszym tygodniu po feriach najlepsi uczniowie z każdej klasy otrzymali listy gratulacyjne. To wydarzenie miało miejsce podczas apelu, który był swoistym podsumowaniem poprzedniego semestru. Gratulacje składali: Dyrekcja naszej szkoły oraz wychowawcy poszczególnych klas. Wyróżnienia były nagrodą dla tych, którzy sumiennie pracowali, a dla pozostałych z pewnością motywacją do pracy w II semestrze. 

    Był to również czas na podsumowanie 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z naszej szkoły, którzy zebrali imponującą kwotę 6537,36 zł. otrzymali podziękowania z rąk dyrekcji i opiekunów. 

    Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałego wyniku.

    Zapraszamy do galerii Podsumowanie I semestru.

  • Z wizytą studyjną na Ukrainie

    Z wizytą studyjną na Ukrainie

    Nasza szkoła planuje nawiązać kolejną współpracę międzynarodową, tym razem z Ukrainą. Właśnie to było powodem studyjnej wizyty na Ukrainie naszych nauczycieli – pani wicedyrektor Arlety Bekas, pana Tomasza Majchrzaka i pani Teresy Szkudlarek. Gościli oni w Szkole nr 1 w Kryżopolu, w obwodzie winnickim. Wybór tej placówki jako szkoły partnerskiej na Ukrainie jest wynikiem udziału pani wicedyrektor w warsztatach dla nauczycieli z Polski i Ukrainy „Swatka 2018”. Celem wyjazdu było poznanie systemu edukacji na Ukrainie oraz napisanie wspólnie z ukraińskim partnerem projektu współpracy szkół i wymiany młodzieży. Dwudniowy wyjazd był niezwykle pracowity. 
     
    Cały dzień 24 stycznia br. delegacja gościła w Szkole nr 1 w Kryżopolu. Powitanie było bardzo serdeczne. Uczniowie i nauczyciele przygotowali tańce ukraińskie oraz niespodziankę - krakowiak i piosenkę w języku ukraińskim z pięknymi życzeniami dla gości, płynącymi prosto z serca.

    Następnie nauczyciele zwiedzili placówkę, poznając tym samym system edukacji na Ukrainie. Spotkali się także z rodzinami o korzeniach polskich i nauczycielami. Gościli w klasach i rozmawiali z dziećmi, które przekazały życzenia dla naszych uczniów. Wielu wrażeń dostarczyła również wizyta w Szkole Wychowania Estetycznego. Tu obejrzeli piękny koncert, pokazujący bogatą kulturę i utalentowaną młodzież ukraińską. 

    Kolejny dzień pobytu w Kryżopolu też był pracowity. Nauczyciele wybrali się na wycieczkę po okolicy. Byli w muzeum naukowca - epidemiologa, który pracował nad chorobami zakaźnymi, m. in. dżumą, tyfusem, czerwonką. Był twórcą pierwszego wydziału epidemiologicznego na świecie. Pracował z wielkim poświęceniem. Szczepionki wypróbował na samym sobie, więc kiedy umierał w wieku 63 lat, ze względu na robienie na sobie doświadczeń, wyglądał na 90. Nazywał się Danylo Zabołonij, a na część profesora miejscowość nazwano Zabołodin. Potem zawitali do Gorodiwka, gdzie w kościele katolickim wysłuchali ciekawej historii księdza Martynianina Wojciecha Darzyckiego, który był franciszkaninem zesłanym do tej miejscowości. Odbudował miejscowy kościół. Był otwarty, pomocny i życzliwy. Do dziś mieszkańcy mówią o nim z wielkim szacunkiem. 

    Po powrocie z wycieczki nasza delegacja odwiedziła Bibliotekę w Kryżopolu i spotkała się z malarzem Walentym Tyszeckim, tworzącym piękne pejzaże ukazujące zabytki Ukrainy i bogatą przyrodę. Artysta jest sławny, wystawia w największych miastach Ukrainy. Znany jest także za granicą, jego obraz wisi u kolekcjonera dzieł sztuki w Nowym Jorku. Podczas spotkania przepięknie opowiadał Eugenij Godowanyj, historyk, pisarz, bard, a także tłumacz poezji K. I. Gałczyńskiego. Zaprezentował także wiązankę piosenek, pokazujących narodowości zamieszkujące Pobereże. Na koncert złożyły się: utwór żydowski, mołdawski, ukraiński, Piotra Wysockiego i Agnieszki Osieckiej. Swoje wystąpienie przeplatał opowieściami o Polakach mieszkających na terenach od Winnicy do Kryżopola. Dzieci recytowały utwory Gałczyńskiego po polsku i po ukraiński. Na zakończenie pobytu nauczyciele zostali zaproszeni na wieczornicę, podczas której obejrzeli w języku ukraińskim spektakl o ludowej tradycji swatania dziewczyn i chłopców

    Wizyta w Kryżopolu przebiegała w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Mieszkańcy miasteczka, tak jak Polacy, są gościnni, życzliwi, pełni pasji, kultywują tradycje narodowe. Łączy nas także podobnie brzmiący język, niektóre elementy folkloru( muzyka ludowa, stroje), wspólna historia. Mamy nadzieję, że nasi przyjaciele z Ukrainy odwiedzą nas wkrótce w Polsce. Współpraca z Ukrainą pozwoli nam poznać ten piękny kraj i nawiązać nowe przyjaźnie. (TSz)

    Zapraszamy do galerii Z wizytą studyjną na Ukrainie.

  • Sukces naszych gimnazjalistów

    11 stycznia 2019r. w Budzisławiu Kościelnym odbył się III etap (parkowy) XVIII edycji konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Celem konkursu jest zdobywanie wiedzy dotyczącej parków krajobrazowych Polski, poszerzanie wiadomości z zakresu ekologii, ochrony przyrody i środowiska. Naszą szkołę reprezentowali laureaci etapu szkolnego, który odbył się w listopadzie 2018 roku. Byli to: Aleksandra Mańkowska, Julia Mańkowska, Kacper Kolasiński, Dominik Łukowski (uczniowie III klas gimnazjalnych). 

  • Noc w Szkole

    Noc w Szkole

    Z 4 na 5 stycznia spędziliśmy kolejną Noc w Szkole. Był to czas pełen zabaw, zagadek, śmiechu i dobrego nastroju. Klimat grozy też nie był nam obcy. Co niektórzy wydobywali z siebie różne dźwięki, nawet wysokie C. Czyżby coś ich przestraszyło? Ale to co najważniejsze to MARZYCIELSKA Poczta - akcja ogólnopolska, do której w tym roku dołączyliśmy. Robiliśmy własnoręcznie kartki i pisaliśmy listy do dzieci, które walczą. Walczą z różnymi trudnymi chorobami. Chcieliśmy wnieść do ich codzienności odrobine kolorowego świata i trochę radości i sił do dalszej walki. To nasi mali bohaterowie! By starczyło nam sił na nocną zabawę o godzinie 00 na stoły wjechała pizza. Pycha! 

    Wszystkim, dzięki którym mogliśmy spędzić ten czas razem: Dyrekcji... Nauczycielom... Radzie Rodziców... Wolontariuszom...! BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY i życzymy sobie kolejnej takiej Nocy!

    Samorząd Uczniowski: Przewodnicząca - Patrycja Jakubowska, Z-ca - Julia Jóźwiak, Skarbnik - Oliwia Paluch, Sekretarz - Malwina Wabińska

    Opiekunowie: Kalina Piechowiak i Natalia Betke 

    Zapraszamy do galerii Noc w Szkole.

  • Święta tuż, tuż…

    Święta tuż, tuż…

    W niezwykłym nastroju upłynął w naszej szkole piątek, 21 grudnia. Od rana na korytarzach słychać było kolędy i piosenki świąteczne, gdzieniegdzie pojawiali się też uczniowie w charakterystycznych czapkach, a z klas dobiegały odgłosy przygotowań do klasowych spotkań wigilijnych.

    Najważniejsze jednak wydarzenia miało miejsce w hali sportowej, gdzie zebraliśmy się wszyscy, aby tradycyjnie już obejrzeć przedstawienie jasełkowe. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wiceburmistrz Łukasz Scheffs, proboszcz naszej parafii – ksiądz Stanisław Goc, przewodniczący Komisji Oświaty – p.Marek Wiatrowski, p.Sylwia Mietlicka z Urzędu Gminy i Miasta, przedstawicielka Rady Rodziców p.Kamilla Małecka.

    Wspólne spotkanie było okazją do podsumowania projektu „Umiem pływać”. Wiceburmistrz razem z p. Mietlicką - odpowiedzialną za realizację tego projektu - wręczyli młodym pływakom dyplomy i medale. Może będą one przepustką do olimpijskich torów pływackich? 

    Podsumowano także różne konkursy, które odbyły się w naszej szkole – konkurs recytatorski klas młodszych, konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, konkurs historyczny „100 dat na stulecie niepodległości”, konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową i konkurs na najciekawsze przebranie podczas zabawy andrzejkowej. Miłym akcentem było wręczenie Wiceburmistrzowi kalendarza ze zdjęciami krajobrazów naszej gminy. Fotografie wykonali nasi uczniowie. 

    Wreszcie przyszła pora na świąteczne wyciszenie. Obejrzeliśmy spektakl „Trzy klucze”. Była to historia króla, który idzie przez świat, aby zdobyć klucze do Królestwa. Król nie wie na początku, że owe klucze można zdobyć tylko przez zwykłe, proste gesty, które tworzą nas jako ludzi. Gdy wreszcie zdobywa wszystkie trzy klucze, trafia do stajenki Betlejemskiej i wita malutkiego Jezusa. Cała jego podróż odbywa się przy dźwiękach kolęd. Razem z królem zdobywamy pewna wiedzę, tak ważną nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

    Spektakl przygotowany przez naszych katechetów - p.Ilonę Musidlak i p.Wojciecha Kędzierskiego oraz opiekunkę chóru - p.Kalinę Piechowiak wprowadził nas w świąteczny nastrój. Życzenia od Gości i Dyrekcji naszej szkoły były dopełnieniem całości. Teraz już tylko pozostało wrócić do klas na wigilijne spotkania z wychowawcami. „Wesołych Świąt” – zabrzmiało wokół, a blask szkolnej choinki jeszcze bardziej nas przekonał, że Święta tuż, tuż… (JCh)

    Zapraszamy do galerii Święta tuż, tuż….

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Borysa w Witkowie
    ul.Poznańska 47
    62-230 WITKOWO
  • (+48) 61-477-82-50

Galeria zdjęć