• Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Borysa w Witkowie
  • (+48) 61-477-82-50

Reforma oświaty

Rekrutacja 2021/2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie informuje, że w dniach 15 lutego – 12 marca 2021 r. przeprowadzony będzie nabór uczniów do klas I szkoły podstawowej - obowiązkowo z rocznika 2014, z obwodu naszej szkoły.

Prosimy wszystkich Rodziców o zgłoszenie się w sekretariacie szkoły w godz. 7.30 – 14.00 celem zgłoszenia dziecka do klasy I.

Dokumenty można otrzymać w sekretariacie szkoły lub pobrać ze strony internetowej: www.sp1.witkowo.pl w zakładce "Rekrutacja 2021/2022".

Po przeprowadzeniu rekrutacji odbędzie się spotkanie Rodziców z dyrekcją szkoły, o którym poinformujemy w późniejszym terminie. Na spotkanie prosimy przynieść kopię Aktu urodzenia dziecka i aktualne zdjęcie na legitymacje szkolną.

Dodatkowych informacji nt. rekrutacji można uzyskać telefonicznie codziennie w godz. 10.00 – 14.00 - tel. 61 477 82 50

Dokumenty do pobrania:

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Borysa w Witkowie

Ulice:

• Akacjowa, Bajeczna, Brzozowa, Cmentarna, Dębińska, Gimnazjalna, Harcerska, Jana Pawła II (dawniej Podgórna), Jesionowa, Jodłowa, Komisji Edukacji Narodowej, Kosynierów Mił. (za Skorzęcką), Krótka, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Oświatowa, Parkowa, Polna, Powidzka, Powstańców Wlkp., Poznańska, Prosta, Skośna, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Stary Rynek, Strzałkowska, Szkolna, Szmaragdowa, Topolowa, Tylna, Warszawska, Wiejska, Wierzbowa, Wodociągowa, Wrzesińska, Zakole, Zielonan Zuchów.

Miejscowości:

• Chłądowo, Dębina, Gorzykowo, Kamionka, Malenin, Mąkownica, Odrowąż, Strzyżewo Witkowskie.

• Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Borysa w Witkowie
    ul.Poznańska 47