Szkoła w warunkach epidemii

Szanowni Państwo i drodzy uczniowie, 28 października 2021 r. pojawiło się Rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające zasady noszenia maseczek przez uczniów szkół oraz placówek oświatowych.

W praktyce oznacza to, że na każdej przerwie uczniowie powinni nosić maseczki zarówno jak i osoby zatrudnione. Ma to na celu ograniczenie transmisji wirusa. Podczas zajęć uczniowie nie muszą nosić maseczek, zalecany jest reżim sanitarny i w miarę możliwości zwiększona odległość ławek od siebie.

Rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. To już kolejny rok, w którym musimy funkconować w warunkach epidemii. Chcąc jak najdłużej korzystać z stacjonarnego trybu nauczania, wszyscy uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele i pracownicy szkoły, zobowiązani są do ścisłego przestrzegania procedur ustanowionych na czas pandemii koronawirusa COVID-19. Procedury te zostały zebrane w regulaminie funkcjonowania szkoły w warunkach epidemii.

Regulamin_funkcjonowania_szkoly_w_warunkach_epidemii.pdf