Ekologia w obiektywie

W ramach projektu ekologicznego „Z ekologią na Ty” chętni przedstawiciele z klas 1-7 wzięli udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Ekologia w obiektywie”. Celem konkursu było wykonanie zdjęcia nawiązującego do tematyki konkursu, a interpretacja hasła należała do jego uczestników.

Obecnie zdjęcia uczniów „powędrowały w świat”, a na wyniki musimy poczekać do końca listopada. Niemniej jednak szkolny koordynator projektu postanowił wersję elektroniczną tych zdjęć przedstawić całej społeczności szkolnej, aby w ten sposób zainspirować innych uczniów naszej szkoły do brania udziału w tego typu przedsięwzięciach. Dodatkowo na szkolnym FB został zorganizowany plebiscyt, podczas którego to Wy wybierzecie najładniejsze zdjęcie. Co należy zrobić? Obejrzeć wszystkie zdjęcia, a następnie zaznaczyć reakcję „lubię to” lub „super”. O wyłonieniu zwycięzcy zdecyduje łączna suma reakcji pozytywnych pod danym zdjęciem. Plebiscyt trwać będzie od 26 października do 5 listopada br. Zapraszam do zabawy. (TM)

Zapraszamy do galerii: Ekologia w obiektywie