W świecie Eko-ludków

W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z ekologią na Ty” został zorganizowany Szkolny Konkurs Ekologiczny „Eko-ludek, czyli drugie życie odpadów”. Celem konkursu było stworzenie ekologicznego ludka z jak największej ilości odpadów. Na konkurs wpłynęło ponad 60 różnorodnych prac, które pokazywały przykłady powtórnego wykorzystania odpadów.

Komisja konkursowa w składzie: p. Ilona Musidlak, p. Kalina Piechowiak oraz p. Katarzyna Pieczyńska stanęła przed nie lada wyzwaniem. Bardzo trudno było im wybrać najlepsze prace, ale dzięki dyskusji komisja ustaliła zwycięzców w kategorii klas 1-3 oraz 4-7, komisja także dodatkowo wyróżniła kilka prac.

W kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zajęły prace Korneli Wojciechowskiej oraz Maksymiliana Rubachy

W kategorii klas 4-7 wyniki konkursu prezentują się następująco:
I miejsce: Michał Depczyński
II miejsce: Marcelina Forszt, Piotr Wasielewski
III miejsce: Antoni Moskal

Wyróżnienie otrzymali następujący uczniowie: Helena Goliszek, Zofia Nowicka, Aleksandra Nowicka, Nikola Lechert, Lena Zalewska, Filip Spica.

Organizator i komisja konkursowa gratulują nagrodzonym uczniom, a wszystkim dziękują za zaangażowanie w realizację konkursu.

Zapraszamy do galerii: W świecie Eko-ludków