Kolejny sukces w Borysówce

22 kwietnia został rozstrzygnięty Konkurs Piosenki Chrześcijańskiej Archidiecezji Gnieźnieńskiej „Adalbertus”. Dwa zespoły z naszej szkoły - tercet wokalny w składzie Aleksandra Stondzik, Marta Nowicka i Zofia Nowicka oraz Zespół Wokalny „Wesołe Nutki” w składzie: Maja Skrzeszewska, Maja Szymańska, Gabriela Walczak, Kaja Kostyszyn, Marcelina Forszt, Oliwia Staszak i Zuzanna Robaszkiewicz zajęły 3 miejsce ex aequo w kategorii zespołów wokalnych.

Tercet wokalny - Adalbertus

Wesole nutki

Przygotowaniem zespołów zajęła się pani Kalina Piechowiak - nauczyciel muzyki. Jest to duże wyróżnienie dla naszych wokalistek. Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie, a patronat honorowy objął Prymas Polski abp. Wojciech Polak oraz Prezydent Miasta Gniezno Tomasz Budasz.