Nawigacja

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Borysa w Witkowie
  ul.Poznańska 47
  62-230 WITKOWO
 • (+48) 61-477-82-50


Sport

Drużyna z gimnazjum najlepsza!

24 października na Strzelnicy Pneumatycznej w Hali Sportowo – Widowiskowej przy Szkole Podstawowej im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie obyły się III Otwarte Zawody Strzeleckie z karabinku pneumatycznego dla nauczycieli. W tym roku w rywalizowały cztery, trzyosobowe drużyny. Gimnazjum w Witkowie reprezentowały dwie drużyny, a ZSP w Witkowie i SP w Witkowie po jednej.

W kategorii OPEN bezkonkurencyjna była Marta Kasprzyk z SP w Witkowie, która uzyskała bardzo dobry wynik - 88 punktów. Tym samym zdetronizowała mistrza I i II edycji, Krzysztofa Chołodeckiego z naszego gimnazjum, który tego dnia formą nie błysnął. Podobnie słabą dyspozycję zaprezentowali pozostali zawodnicy z ekipy ubiegłorocznych mistrzów gminy i powiatu (Łukowski, Chołodecki, Nowiński).

Ostatecznie puchar i tak pozostał w naszej placówce. Doskonale spisali się debiutanci z II drużyny naszej szkoły. Violleta Cejman, Marek Gaziński i Jarosław Barszcz uzyskali w sumie 242 punkty i wygrali zawody.

Wyniki indywidualne zawodów:
Kobiety: 1. Marta Kasprzyk (SP) - 88 pkt. 2. Violetta Cejman (Gim. II) - 80 pkt. 3. Danuta Rybińska (ZSP) - 77 pkt. 
Mężczyźni: 1. Ireneusz Mazurkiewicz (ZSP). 2. Marek Gaziński (Gim. II) - 83 pkt. 3. Jarosław Barszcz (Gim. II) - 79 pkt. 

Wyniki rywalizacji zespołowej:
1. Gimnazjum II Witkowo (Barszcz, Cejman, Gaziński) - 242 pkt.
2. SP w Witkowie (Kuster-Walczak, Kasprzyk, Krasowska, Szymańska) - 229 pkt.
3. ZSP w Witkowie (Mazurkiewicz, Rybińska, Nowicka) - 227 pkt.
4. Gimnazjum I Witkowo (Łukowski, Chołodecki, Nowiński) - 224 pkt. 

Zawody przygotowane wzorowo przez braci kurkowych przebiegały jak zwykle w miłej i życzliwej atmosferze. Puchary i medale wręczał zawodnikom ich fundator, Burmistrz Gminy i Miasta - Pan Marian Gadziński oraz Przewodniczący Rady Miejskiej - Pan Piotr Jóźwik.

Zapraszamy do galerii III Otwarte Zawody Strzeleckie

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1 im.Adama Borysa w Witkowie
  ul.Poznańska 47
  62-230 WITKOWO
 • (+48) 61-477-82-50

Galeria zdjęć