Nasi uczniowie wśród najlepszych w powiecie

Uczniowie naszej szkoły często prezentują swoje umiejętności muzyczno - wokalne na różnych scenach i osiągają liczne sukcesy. Tym razem połączyli zdolności artystyczne z umiejętnościami językowymi i reprezentowali naszą szkołę podczas VIII Festiwalu Piosenki Niemieckiej „Singen macht Spaβ”, zorganizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowała się młodzież z Gniezna, Kłecka, Szczytnik Duchownych oraz czworo naszych uczniów: Julia Jóźwiak, Angelika Kaźmierczak, Dawid Gaziński i Mikołaj Kokott.

W naszej kategorii wiekowej wystąpiło aż 14 artystów/zespołów, więc tym bardziej nam miło, iż zespół w składzie: Angelika
Kaźmierczak (3b) - wokal, Dawid Gaziński (8c) - pianino oraz Mikołaj Kokott (8c) - gitara elektryczna
został wysoko oceniony przez Jury, któremu przewodniczył dr Szymon Musioł - germanista, pianista, prodziekan wydziału wokalno - aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu

Uczniowie wykonali własną aranżację utworu „Wie schön du bist” z repertuaru Sary Connor i zajęli III miejsce w konkursie. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do galerii: Nasi uczniowie wśród najlepszych w powiecie