Śpiewać każdy może!

Śpiewać każdy może! Trochę lepiej lub trochę gorzej :)  U nas zdecydowanie to  LEPIEJ !!!

16 października w Auli I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie odbył się międzypowiatowy - diecezjalny konkurs piosenki chrześcijańskiej. W tegorocznym przeglądzie zespołów i solistów wystartowała też ekipa z naszej szkoły.

W tegorocznym przeglądzie zespołów i solistów wystartowała też ekipa z naszej szkoły. I to nie taka mała (wokal: Angelika Kaźmierczak, Julia Jóźwiak, Sara Szymczak, Weronika Popek, Bożena Nowaczyk, Daria Manuszak, Maja Kaczmarek, Maja  Michalska, Beata Popek, Maria Dębiak, Patrycja Kamińska, Martyna Małecka, Amelia Karwasińska, Zofia Nowicka, Aleksandra Stondzik; gitara: Nikola Łysiak, p. Natalia Betke; skrzypce: p. Kalina Piechowiak; perkusja: Antoni Sikorski)- cały bus śpiewających i grających młodych artystów wyruszył uczcić dzień wyboru Karola Wojtyłę na papieża.

Bo kto gra i śpiewa modli się dwa razy!

Było pięknie, głośno i uroczyście. Ale też ZWYCIĘSKO!!!

Dyplom. Puchar i w końcu zasłużone II miejsce! Ciężka praca się opłaciła. Ale teraz też zobowiązuje do jeszcze większego wysiłku i pracy.

Nie udało by się wyjechać, gdyby nie burmistrz Gminy i Miasta Witkowo, Pan Marian Gadziński, który sfinansowała transport. Bardzo dziękujemy!

Zapraszamy do galerii: Śpiewać każdy może!