Różnorodność dookoła Nas

W II semestrze tego roku szkolnego zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych zorganizował Tydzień Przyrodniczy pod hasłem „Różnorodność dookoła Nas”. Uczniowie z poszczególnych klas rywalizowali w wielu konkursach dotyczących przedmiotów przyrodniczych. Odbył się konkurs wiedzy ekologicznej, konkurs z edukacji globalnej dotyczący głodu na świecie oraz maraton geograficzny. Przeprowadzone zostały również warsztaty z zakresu edukacji uchodźczej pod tytułem S.O.S. EUROPO!

W dniu 22 czerwca br. nauczyciele przedmiotów przyrodniczych Pani Wacława Filińska i Pan Tomasz Majchrzak dokonali podsumowania wieloetapowej rywalizacji podczas trwania Tygodnia Przyrodniczego i wręczyli okolicznościowe dyplomy.

Poziom klas I

1. miejsce – klasa Ib
  2. miejsce – klasa Id
  3. miejsce – klasa Ic

Poziom klas II

1. miejsce – klasa IIa oraz IIb
  2. miejsce – klasa IIc
  3. miejsce – klasa IId

Poziom klas III

1. miejsce – klasa IIIe
  2. miejsce – klasa IIId
  3. miejsce – klasa IIIb

Spotkanie było okazją do podsumowania całorocznej akcji zbiórki makulatury. Oto wyniki:

1. miejsce – klasa IIb
  2. miejsce – klasa IIa i IIIa
  3. miejsce – klasa IIc

Wszystkim laureatom gratulujemy, a pozostałym klasom dziękujemy za udział. Zapraszamy do włączenia się w kolejne akcje w nowym roku szkolnym.

Zapraszamy do galerii: Różnorodność dookoła Nas