Witkowo – Moje Miasto

W środę 15 czerwca 2016r. w Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta Witkowo odbył się etap gminny 13 edycji konkursu wiedzy o Witkowie i gminie. W konkursie wzięło udział 8 uczniów z dwóch gimnazjów: w Mielżynie i Witkowie. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Janowicz i Mateusz Roszkowiak z kl. IIb oraz Jakub Dzięcielak i Wiktor Sadowski z klasy IIIb.

Uczestnicy konkursu otrzymali do rozwiązania zestaw zadań konkursowych, a przygotowane pytania były zamknięte i otwarte. Młodzi pasjonaci małej ojczyzny musieli wykazać się rozległą wiedzą historyczną oraz dotyczącą samorządności gminnej.

Po sprawdzeniu prac konkursowych okazało się, że witkowscy gimnazjaliści byli bezkonkurencyjni i zajęli „całe podium”:

1. miejsce – Jakub Dzięcielak
  2. miejsce – Weronika Janowicz
  3. miejsce – Wiktor Sadowski

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi 19 czerwca 2016r. podczas obchodów Dni Witkowa

Zapraszamy do galerii: Witkowo – Moje Miasto