Sławni Wielkopolanie

W ramach realizowanej w szkole innowacji pedagogicznej zawiązanej z edukacją regionalną przeprowadzony został konkurs na prezentację multimedialną pod hasłem „Sławni Wielkopolanie”. Zadaniem uczestników konkursu było dokonanie wyboru tych mieszkańców Wielkopolski, którzy wsławili się swoimi dokonaniami w różnych dziedzinach życia.

Trzeba przyznać, że przed Komisją Konkursową było zadanie nie lada, bo spectrum postaci było bardzo szerokie. Różne były także kryteria wyboru. Oto zwycięzcy : I miejsce - Karolina Jarecka z kl. Ie; II miejsce – Kacper Warda z kl. IIId, a miejsce III przypadło grupie osób z kl. IIIa – Natalii Grzelak, Wiktorii Lis, Aleksandrze Mankiewicz i Wojtkowi Matuszakowi. Gratulujemy!