Nasza szkoła – Szkołą dla Ekorozwoju

W poniedziałek 12 października 2015 roku w Krakowie odbył się XIII Zjazd Szkół dla Ekorozwoju. Na uroczystość zostały zaproszone placówki oświatowe wyróżnione prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem Zielonej Flagi oraz krajowym certyfikatem Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej za rok szkolny 2014/2015.

W spotkaniu tym uczestniczyli nauczyciele naszej szkoły – p.Wacława Filińska i p.Tomasz Majchrzak, którzy z rąk przedstawicieli Fundacji Partnerstwo dla Środowiska odebrali międzynarodowy certyfikat Zielonej Flagi.

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej, nasza placówka dołączyła do grona 5000 szkół z całego świata, które posiadają to najważniejsze międzynarodowe wyróżnienie w zakresie edukacji ekologicznej.

Udział szkoły w programie Szkoły dla Ekorozwoju (SdE) to efekt wieloletniej pracy, pobudzania i skupiania aktywności ekologicznej młodego pokolenia oraz kreowania odpowiednich postaw proekologicznych.

Zapraszamy do galerii Nasza szkoła – Szkołą dla Ekorozwoju...