62-230 WITKOWO
  • (+48) 61-477-82-50

Sport

Jedziemy na finał!

W dniu 20.05.2018 r. w Pile odbyły się zawody strefowe w Szkolnej Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej. Po zwycięstwie w Mistrzostwach Powiatu, pełne nadziei na finał, nasze zawodniczki stanęły na starcie w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. I nie zawiedliśmy się. Nasze dziewczęta po bardzo dobrych występach zajęły ostatecznie 6 miejsce, czym zapewniły sobie wyjazd na finał do Poznania, a to oznacza, że są w dwunastce najlepszych szkół w Wielkopolsce.

Złoty medal, zajęła Weronika Cieślicka, w biegu na dystansie 600 m, z czasem 1,40,45. Oto inne, bardzo dobre, wyniki naszych zawodniczek: skok w dal - Martyna Łysiak 4,42 m - VI miejsce, Aleksandra Śliwecka 4,27 m - IX miejsce, bieg na 300 m - Ola Wendland 47,11 s -VI miejsce, Olga Radacz 49,21 s, Daria Wierzbicka 49,41 s, bieg na 600 m - Wiktoria Łuczyńska 1,52,36, bieg na 100 m - Klaudia Stefaniak 13,85 s, w finale VIII miejsce.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.