Jesienny Bieg Osiedla Winiary

W sobotę 01.10.2016r. już po raz 26. odbył się Jesienny Bieg Osiedla Winiary. Na starcie nie mogło zabraknąć naszych lekkoatletów, którzy należą do czołówki powiatu. Gimnazjaliści rywalizowali w biegu na dystansie 1 km w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Zwyciężczynią wśród dziewcząt została Weronika Cieślicka (kl.2e). Tuż za podium uplasowała się Weronika Szcześniak (kl.3e), a bardzo dobrą szóstą lokatę zajęła pierwszoklasistka Ola Wendland (kl.1d). Wśród chłopców zwycięstwo odniósł Patryk Rewers (kl.2a).

W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy I miejsce zdobywając aż 108 punktów, wyprzedzając tym samym naszego największego rywala - Gimnazjum nr 1 z Gniezna z zaledwie 38 punktami na koncie. Naszym lekkoatletom i ich opiekunom panu Pawłowi Piniarskiemu i panu Krzysztofowi Nowińskiemu gratulujemy wyników i życzymy zwycięstwa w zbliżających się Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych.

Zapraszamy do galerii Jesienny Bieg Osiedla Winiary