Sport i zabawa

W nawiązaniu do Światowego Dnia Inwalidy i Osób Niepełnosprawnych zorganizowano w naszym gimnazjum I Integracyjny Turniej Sportowo-Rekreacyjny Osób Niepełnosprawnych pod hasłem "Niech łączy nas sport i zabawa".

W imprezie, która odbyła się 22 kwietna w hali sportowej, wzięli udział uczniowie klas I. Poprzez wspólne zmagania sportowo-rekreacyjne propagowali aktywny wypoczynek i integrowali zespoły klasowe.

Brali udział w następujących konkurencjach: przeciąganie liny, rzut kółkiem ringo, rzut lotką do tarczy, rzut do kosza, strzał do bramki kijem do unihokeja, jazda na rowerze stacjonarnym, rzut woreczkiem do celu, gra w warcaby. Najlepsi uczniowie otrzymali z rąk radnego powiatowego, Telesfora Gościniaka medale ufundowane przez posłankę do Parlamentu Europejskiego, Krystynę Łybacką. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła klasa I E.

Zapraszamy do galerii: Sport i zabawa